Norton AntiVirus 2014 21.0.0.100 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Norton AntiVirus 2014 21.0.0.100

Program properties
Rozmiar 186.62 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.symantec.pl/
Data wydania 20.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 133

Opis wydawcy

Jeden z najsławniejszych i najbardziej rozpoznawalnych programów antywirusowych na świecie, został zaktualizowany do nowszej wersji, która pozwolić ma na dokładniejsze i sprawniejsze radzenie sobie z każdym zagrożeniem, niż to miało miejsce we wcześniejszych wersjach. Omawiany program to Norton AntiVirus 2012, jest płatną wersją pakietu przeznaczonego do ochrony naszego komputera.

Norton AntiVirus 2012 jest jednym z najlepiej zaktualizowanych programów antywirusowych na rynku. Samoczynnie dokonujące się aktualizacje i pobieranie coraz to nowszych definicji wirusów sprawia, iż skuteczność wykrywania wszelkich szkodników jest bardzo wysoka, a sama ich eliminacja/izolacja jest dużo łatwiejsza, niż większość z nas sądzi.

Program sprawuje ochronę w czasie rzeczywistym, monitorując wszystkie aktywne już procesy. Szkodnik który będzie próbował przedostać się do powłoki systemu, zostanie natychmiast zatrzymany, a my otrzymamy stosowny komunikat, w którym zadecydujemy o izolacji w kwarantannie, bądź o całkowitym usunięciu.

Aplikacja umiejętnie radzi sobie z nową technologią SONAR 2. Pomaga w codziennym bezpieczeństwie związanym ze zwykłym przeglądaniem internetu czy sprawdzeniem e-maili. Aplikacja została też wyposażona w dodatkowy moduł antyspamowy.

Program jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Cechuje go duże zapotrzebowanie na pamięć RAM (jest uznawany przez wielu za tzw. „zamulacz”). Prezentowana wersja Norton AntiVirus 2012 pozwala na testowanie aplikacji przez okres 30 dni od chwili pierwszego uruchomienia.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone