Avira AntiVir Personal 2013 13.0.0.4052 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Avira AntiVir Personal 2013 13.0.0.4052

Program properties
Rozmiar 102.77 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.avira.com/
Data wydania 20.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 113

Opis wydawcy

Program Avira AntiVir Personal to jeden z najbardziej niedocenianych programów antywirusowych dostępnych na rynku. Przeznaczony jest do dogłębnej analizy partycji systemowych, w celu wyszukania i wyeliminowania potencjalnie zagrażających wirusów i innych szkodników komputera.

Aplikacja szybko i dokładnie skanuje potencjalnie niebezpieczne miejsca na dysku. Do wyboru mamy tryb ręczny i możliwość skanowania wybranego obszaru w dogodnej dla nas chwili, a także tryb cykliczny, który uruchamia się sam w okresowo ustanowionym czasie (dodatkowo działa w tle).

Avira AntiVir Personal oferuje także zaawansowany monitoring systemu, kontrolując aktywnie działające procesy, a także dokładnie analizując pracę samego użytkownika. Aktualizacja oprogramowania następuje dość często, jednak samo zaktualizowanie bazy definicji wirusów jest praktycznie codzienne. Pozwala to na zachowanie bezwzględnego bezpieczeństwa w walce z szkodliwym oprogramowaniem.

Warto zauważyć, iż aplikacja wykrywa ponad 150 tysięcy wirusów, z czego liczba ta z dnia na dzień rośnie. Avira AntiVir Personal potrafi wyszukać i zdalnie naprawić tzw. makrowirusy, a za pomocą modułu Virus Guard ochrania w czasie rzeczywistym czynność związaną z codziennym przeglądaniem internetu.

Skutecznie rozprawi się z każdym typem wirusów, robaków, rootkitów, phishingiem, a także z programami szpiegowskimi i pozornie zwykłymi reklamami. Skuteczną ochronę przed tego rodzaju atakami zapewnią moduły: AntiDialer, AntiRootkit, AntiPhishing, AntiSpyware, QuickRemoval.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone