Kaspersky Anti-Virus 2014 14.0.0.4651 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Kaspersky Anti-Virus 2014 14.0.0.4651

Program properties
Rozmiar 229.10 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.kaspersky.pl/
Data wydania 20.10.2011
Licencja Shareware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 130

Opis wydawcy

Według większości osób przesiadujących na co dzień w internecie, potrzeba użycia specjalnego zabezpieczenia jest bezwzględna. Właściwie dzisiaj wiele spraw możemy załatwić przez internet. Jest to niewątpliwa rewolucja, która kryje jednak wiele niebezpieczeństw. Ochrona w dzisiejszym świecie teleinformatycznym jest więc niezbędna, do prawidłowego funkcjonowania w internecie.

Z pomocą przychodzą programy antywirusowe, które ułatwiają codzienną pracę opartą przede wszystkim na internecie. Bardzo dobrym i często polecanym jest program Kaspersky Anti-Virus 2012.

Aplikacja przeznaczona jest do skutecznej i dokładnej ochrony komputera, przed zagrożeniami które czyhają na każdego użytkownika podpiętego do sieci (w szczególności korzystającego z systemu Windows). Program oferuje kompletną ochronę przed wirusami, rootkitami, programami szpiegującymi i robakami. Co więcej aplikacja pozwala na skuteczną ochronę ataków kierowanych z sieci, dokładną ich definicję i możliwość zablokowania.

Zwalczając niebezpieczne oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus 2012 określa swoje działanie w trzech różnych trybach. Są to odpowiednio tryby oparte na sygnaturach, proaktywne i heurystyczne. To one są w pełni odpowiedzialne za prawidłową pracę i bezpieczeństwo danych systemowych.

Aplikacja dysponuje skanerem ręcznym bądź automatycznym, uruchamianym okresowo. Aktualizacja bazy wirusów, a także samej aplikacji jest częstym zjawiskiem. Komfort z pracy doceni każdy początkujący użytkownik komputera osobistego, gdyż obsługa programu jest niezwykle prosta i intuicyjna.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone