PowerToys dla XP Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PowerToys dla XP

Program properties
Rozmiar 2.44 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.microsoft.com/poland
Data wydania 20.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows Xp
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 93

Opis wydawcy

Aplikacja PowerToys to dobry optymalizator systemu Windows XP. Program został wyprodukowany przez programistów firmy Microsoft, którzy od podszewki znają zdolności systemu Windows XP, a niektórzy z nich współpracowali nad wspomnianym systemem.

Dzięki aplikacji PowerToys możemy dostosować system do własnych wymagań czy upodobań. Przeznaczony jest w szczególności dla wszystkich miłośników, którzy lubią usprawniać i dostosowywać podstawowe narzędzie pracy (jakim jest niewątpliwie system), rozszerzając go o dodatkowe możliwości.

Jedną z podstawowych i zarazem ciekawych funkcji jakie oferuje program jest z pewnością Tweak UI, który oferuje zmianę domyślnych ustawień systemowych, niedostępnych podczas zwykłego przeglądu ustawień. Kolejną ciekawą funkcja jest Virtual Desktop Manager. Umożliwia on pracę na wcześniej utworzonych pulpitach, w maksymalnie czterech pozycjach. Niektóre z dodatkowych funkcji oferują możliwość podejrzenia wybranej, lecz nie aktywowanej wcześniej ikony. Inne z kolei pomogą nam skalować rozmiar wybranych przez nas plików graficznych, za pomocą jednego prawego przycisku myszy. Aplikacja PowerToys oferuje bardzo dużo złożonych, lecz nie koniecznie wszystkich potrzebnych funkcji. Po dokładnym zapoznaniu się z aplikacją, radzimy wybór tych najpotrzebniejszych.

Program z założenia jest prosty i intuicyjny. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy od przeciętnego użytkownika, a wszelkie zmiany dokonamy za pomocą kilku kliknięć myszką. Sama instalacje jest prosta i bezproblemowa. Wygląd natomiast jest lekki, pozbawiony wszelkich fajerwerków graficznych. Sam komfort pracy z aplikacją trzeba określić na dość udany.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone