Defraggler 2.15.742 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Defraggler 2.15.742

Program properties
Rozmiar 3.82 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.piriform.com/
Data wydania 20.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 103

Opis wydawcy

Aplikacja Defraggler przeznaczona jest do dokładnej i szybko przeprowadzonej defragmentacji najpopularniejszych partycji systemowych Windows. Program obsługuje system plików NTFS i FAT 32. Sama aplikacja jest wynikiem zmagań autorów popularnego programu CCleaner.

Tak jak inne programy przeznaczone do defragmentacji, Defraggler z całą pewnością nie różni się niczym szczególnym. Posiada zwykłą opcję defragmentacji i prowadzenia ogólnego porządku na dysku, uruchamianą ręcznie w dowolnej dla siebie chwili, bądź automatycznie określając wyznaczony do tego czas. Aplikacja wprowadza porządek na wolnej przestrzeni dyskowej, porządkując wybrane miejsca w partycji systemowej, skupiając swoją uwagę na wybrane pliki czy foldery.

Dokładnie ocenia stan naszego dysku, a także analizuje poprzednie wyniki, które zostały wygenerowane po skończonej pracy aplikacji. Możliwość generowania raportów z aktualnie wykonanej pracy została włączona do najnowszej wersji oprogramowania.

Defraggler nie tylko skupia się na całkowitym porządkowaniu dysku twardego, ale oferuje również możliwość skanowania wybranych obszarów dysku w poszukiwaniu potencjalnie istniejących błędów. Z pewnością dobrą wiadomością okaże się fakt, iż aplikację można stosować nie tylko dla potrzeb domowych, ale także i dla potrzeb komercyjnych.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i do prawidłowej pracy potrzebuje tylko paru kliknięć myszy. Sam wygląd aplikacji jest prosty i nieskomplikowany. Narzędzie Defraggler można łatwo używać i przestawiać w każde miejsce na dysku bez konieczności instalacji.

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone