Mozilla Thunderbird 24.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Mozilla Thunderbird 24.0

Program properties
Rozmiar 21.29 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mozilla.org/
Data wydania 20.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 105

Opis wydawcy

Mozilla Thunderbird to jeden z najbardziej niezależnych klientów pocztowych, rozpoznawany na całym świecie. Klient pocztowy jest niezwykle przydatny dla użytkowników biurowych lub osób prywatnych, z dużą ilością codziennie dostarczanej poczty. Dobra kontrola i porządek to podstawa.

Program oferuje bardzo dużo możliwości pod względem wysyłania czy odbierania samej poczty. Dzięki możliwości zainstalowania rozszerzeń i wtyczek (jakie oferuje w swoich produktach firma Mozilla), dokonamy pewnych modyfikacji w samej aplikacji, jak też sprawni zorganizujemy pracę. Przyjmijmy że mamy do wysłania masę tych samych e-maili, często zmieniając tylko kilka danych. Specjalny dodatek może sprawić, iż na wykonanie zadania będziemy potrzebować jedynie kilka chwil. Wspomniany dodatek umożliwi nam ustawienie specjalnych szablonów, które dostosujemy dla skonfigurowanych kont e-mail i samego adresata. Takich czy innych dodatków jest całkiem sporo, a społecznościowe wsparcie dla aplikacji jest jego główną zaletą. Dodatki zainstalujemy w specjalnie przystosowanym do tego menadżerze.

Mozilla Thunderbird oferuje także wsparcie dla kanałów RSS i XUL. Każda otwarta wiadomości może być umieszczana w osobnych zakładkach (jak w przeglądarce). Program archiwizuje także wszystkie pobierane wiadomości, tak by zajmowały mniej przestrzeni dyskowej. Sama aplikacja jest często aktualizowana, dzięki czemu dzielnie walczy z zagrożeniem płynącym z wiadomości e-mail, odpowiednio blokując np. zdjęcia lub ostrzegając przed otwieraną strona czy pobranym plikiem.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone