Gadu-Gadu 12.0.46.10884 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Gadu-Gadu 12.0.46.10884

Program properties
Rozmiar 24.97 MB
Wydawca
Strona internetowa http://info.gadu-gadu.pl/producent
Data wydania 20.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 143

Opis wydawcy

Dobra komunikacja to jedno z najlepszy rozwiązań w teraźniejszym internecie. Możliwość komunikacji z osobą, która fizycznie siedzi na drugim końcu świata jest jednym z najważniejszych osiągnięć internetu. Pomaga to utrzymać kontakt z rodziną lub znajomymi. Dzielić się informacjami i emocjami, których codziennie dostarcza nam życie.

Twórcy najpopularniejszego komunikatora w Polsce przyświecają pewnie podobne myśli i skojarzenia. Aplikacja Gadu-Gadu to niewątpliwy filar polskiej komunikacji na świecie, nie umniejszając innym programom takim jak ICQ czy MSN (mniej popularnych w Polsce).

Program Gadu-Gadu umożliwia bezpośrednią komunikację z wybrana osobą w czasie rzeczywistym. Istnieje także możliwość prowadzenia rozmów z kilkoma użytkownikami, oddzielając okno rozmów specjalnymi zakładkami (w tym samym oknie). Do ostatnio dodanych funkcji jest możliwość prowadzenia rozmów głosowych, co trzeba przyznać rzadko jest wykorzystywane (prym wiedzie Skype). Podczas prowadzenia rozmów tekstowych, aplikacja sama sprawdza poprawność gramatyczną aktualnie pisanej wiadomości. Podczas prowadzonych rozmów umożliwia także wysyłanie obrazków, oraz normalnych plików wykorzystując technologię P2P.

Wygląd jest nowoczesny, a sama aplikacja umożliwia zmianę skórek na wybrany przez siebie styl czy kolor. Sama aplikacja zawiera bardzo dużo dodatków takich jak radio. Dodając do tego reklamy, możemy spodziewać się dużej zasobożerności jaką oferuje Gadu-Gadu, tym samym komfortowa praca wymaga dość sprawnego komputera. Dla użytkowników starszych maszyn polecamy specjalnie przygotowaną wersję classic.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone