AQQ 2.4.550 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AQQ 2.4.550

Program properties
Rozmiar 9.91 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.aqq.eu/
Data wydania 20.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 95

Opis wydawcy

Aplikacja AQQ to jeden z najlepszych komunikatorów internetowych, przystosowany do obsługi wielu protokołów, umożliwiając pracę i rozmowę z użytkownikami wielu sieci. Po instalacji i pierwszym uruchomieniu aplikacji, pierwszą i podstawową siecią, która występuje w programie jest Jabber/XMPP.

Niektórzy zgodnie twierdzą że nie potrzeba coraz to większej ilości nowych komunikatorów, które skupiają coraz to mniejszą ilość użytkowników. Uważają jednak że aplikacje które skupiają wiele sieci w jednym miejscu są bardziej racjonalne niż w najgorszym wypadku instalacja osobnego oprogramowania dla każdej z osób, z którą chcielibyśmy utrzymywać kontakt. Wielu z nas ma inne preferencje związane z oprogramowaniem do komunikacji. Z tą myślą powstał polski komunikator AQQ. Pozwala na rozmowę z takimi sieciami jak m.in. ICQ, Gadu-Gadu czy Tlen.

Pozwala prowadzić rozmowę w czasie rzeczywistym z naprawdę wieloma, mniej lub bardziej popularnymi sieciami na rynku. Oferuje także możliwość prowadzenia rozmów głosowych opartych o sieć Jabber. Dodatkowo udostępnia możliwość wysyłania wiadomości SMS.

Aplikacja jest lekka i widać to podczas pierwszego ujrzenia (ogólna przezroczystość). Układ aplikacji jest dość przejrzysty i intuicyjny. Nie sprawiając problemów, sprzyja ogólnie przyjętemu komfortowi pracy. Nic nie stoi na przeszkodzie by dowolnie zmieniać wygląd aplikacji, stosując własne modyfikacje (używając kodu HTML i CSS) bądź zaimplementowane skórki, ściągnięte z internetu.

Aplikacja jest darmowa, jednak podczas korzystania z niej, wyświetla dość denerwujące reklamy.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone