ICQ 8.1.6347 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ICQ 8.1.6347

Program properties
Rozmiar 33.20 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.icq.com/
Data wydania 20.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 100

Opis wydawcy

Komunikator ma za zadanie umożliwić utrzymanie kontaktów z daleką i bliską rodziną, ze znajomymi czy w dzisiejszych czasach oferuje możliwość komunikacji z wybraną firmą, uzyskując pomoc lub przyjmując ofertę handlową. Możliwości jest wiele, ale zasada jest jedna. Z pewnością znamy takie programy jak Gadu-Gadu czy MSN, ale niekwestionowanym liderem w sprawach komunikacji ogólnoświatowej populacji jest jednak aplikacja ICQ.

Program ICQ przeznaczony jest do prowadzenia rozmów w czasie rzeczywistym z użytkownikami wybranej sieci. Aplikacja oferuje mnóstwo dodatków, które są ozdobą tak ogromnej społeczności jaką generuje ICQ. Korzystając i żyjąc na wschodniej lub zachodniej części półkuli globu ciężko nie spotkać osoby, która aktywnie nie korzysta z przywilejów ICQ. Z ostatnio ujawnionych danych wiemy, iż baza jaką liczy program to aż 100 mln zarejestrowanych użytkowników.

Aplikacja nie jest w żadnym stopniu przywiązana do żadnej z platform systemowych. Instalację możemy zacząć w systemach Windows, Linux, PocketPC czy PalmOS. Z każdym z tych użytkowników, możemy wymieniać swobodnie przepływające informacje.

Wymagania systemowe stoją na bardzo przyzwoitym poziomie. Komunikator z założenia przeznaczony jest do jak najszerszego grona odbiorców. Minimalizując wymagania spełnia wymogi starszych komputerów (często kojarzonych z Linuxem), dzięki czemu możliwa jest naprawdę komfortowa praca. Wygląd jest lekki i od lat nie zmieniany (kosmetyczne zmiany), a instalacja i obsługa aplikacji bezproblemowa.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone