Google Desktop 5.9.1005.12335 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Google Desktop 5.9.1005.12335

Program properties
Rozmiar 1.88 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.google.com/
Data wydania 21.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 107

Opis wydawcy

Doskonale znamy większość rozwiązań firmy Google. Oferowane aplikacje są często bardzo przydatne, a sama firma bacznie obserwując rynek, bada aktualne zapotrzebowanie na daną rzecz. Często korzysta z gotowych - płatnych rozwiązań – oferując bezpłatną usługę dostępną szerokiemu gronu odbiorców. Dobrym przykładem są dokumenty Google, które przypominają popularnie płatne odpowiedniki jak Microsoft Word. Jedną z ciekawszych aplikacji jest z pewnością Google Desktop.

Znamy możliwości, skuteczność i szybkość przeglądarki Google. Czy taka samą skuteczność, szybkość można przenieś na pulpit własnego komputera, odszukując (na dysku twardym) interesujący nas plik? Okazuje się to całkiem realne z pomocą wspomnianej aplikacji Google Desktop. Pozwala ona na równie szybkie odszukanie danego pliku czy folderu dostępnego na dysku twardym komputera, zupełnie jak szukanej zawartości w internecie.

Aplikacja opiera swoje możliwości na umiejętnej i dokładnej budowie indeksów plików i wszystkiego co może mieć z nimi jakiekolwiek powiązanie (e-mail, strony www etc.). Swoje wyniki jest w stanie zaprezentować w ciągu kilku sekund. Skutecznością zdecydowanie powala zwykłą wyszukiwarkę dostępną w systemie Windows.

Dodatkowo oferuje możliwość rozszerzenia aplikacji o popularny czytnik RSS, pięknie wyglądający budzik lub zegar, a także popularny czytnik pogody czy odtwarzacz plików MP3. Dodatków jest naprawdę dużo i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Instalacja jak i obsługa jest łatwa, intuicyjna i nikomu nie sprawi kłopotów.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone