WindowBlinds 8.01 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

WindowBlinds 8.01

Program properties
Rozmiar 46.95 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.windowblinds.net/
Data wydania 21.10.2011
Licencja Shareware
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 105

Opis wydawcy

Większość osób (szczególnie młodszych) chciała by mieć możliwość lekkiego upiększenia, bądź całkowitej zmiany systemy Windows. Na rynku jest szereg aplikacji umożliwiających zmianę starego i klasycznego już wyglądu np. Windows 2000 czy Windows XP. Problem w tym że wspomniane aplikacje powodują różnego rodzaju problemy, często znacznie spowalniając pracę naszego systemu operacyjnego. Zupełnie inną aplikacją wydaje się być WindowBlinds.

Jest to najpopularniejsza i najbardziej znana aplikacja do całkowitej, dokładnej i co najważniejsze skutecznej zmiany wyglądu systemu Windows. Dzięki tej aplikacji szybkość i pierwotna sprawność systemu zostanie zachowana w należyty sposób, nie uszczuplając za to pamięci RAM.

Aplikacja WindowBlinds umożliwia zmianę i przebudowę całego systemu operacyjnego. Pozwala na edycję popularnych ikon systemowych, następnie określając wybór nowych, które będą oddziaływały w całym systemie. Umożliwia też całkowitą zmianę okien (od kolorów, po pełną przezroczystość) lub wybór wcześniej utworzonego stylu. Program uwzględnia także wygląd okna Menu Start. Dowolna konfiguracja wyglądu systemu odbywa się także za pomocą tzw skórek, które są dostępne w aplikacji i w każdym momencie gotowe do użycia (oraz możliwa edycja).

Dodatkowe skórki możemy pobrać także z internetu (np. windowblinds.net). Tworzone są w większości przez lokalnych amatorów. Istnieje także możliwość udostępniania własnych skórek. Komfort pracy płynący z obsługi aplikacji jest jednym z najlepszych w tego typu programach.

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone