Samurize 1.64.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Samurize 1.64.3

Program properties
Rozmiar 5.02 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.samurize.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 93

Opis wydawcy

Większość zaawansowanych użytkowników systemu Windows, z całą pewnością chciała by mieć możliwość kontrolowania wszelkich zasobów własnego komputera z poziomu pulpitu. Aplikacja która umożliwiała by idealne zaprojektowanie własnego pulpitu była by jedna z ulubionych narzędzi coraz to lepiej wyuczonych posiadaczy komputera. Aplikacja która spełnia funkcję programowania własnego pulpitu nosi nazwę Samurize.

Jest to już niestety projekt nierozwijany, a ostatnia jego aktualizacja nastąpiła w 2003 roku. Dawniej aplikacja była bardzo popularna i ogólnie ceniona. Nie mniej i w naszych czasach może przydać się każdemu użytkownikowi komputera (uwzględniając obsługę systemu). Dzięki tej aplikacji dowolność zaprogramowania własnego pulpitu, jest ograniczona jedynie do naszej wyobraźni. Mamy możliwość wyświetlać pełne dane o wykorzystywanym aktualnie stanu procesora, aktualnie wykorzystywanej pamięci RAM, ruchu w sieci czy ilości wolnego miejsca na dysku twardym.

Istnieje także możliwość podpięcia dodatkowych informacji wyświetlanych przez aktualnie uruchomiony program. Możemy wykorzystać m.in. aplikacje WinAmp do ukazywania informacji o aktualnie odtwarzanej piosence. Takich kombinacji jest wiele, a ograniczone są jedynie do pomysłowości tworzącego. Na pulpicie możemy wyświetlać także aktualną prognozę pogody naszego miasta, dokładny program TV czy skrótu informacji z bieżących wydarzeń na świecie. Aplikacja cechuje się bardzo niewielkich zużyciem pamięci RAM, jest więc polecana zarówno dla nowszych, jak i starszych komputerów osobistych.

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone