ObjectDock 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ObjectDock 2.1

Program properties
Rozmiar 19.96 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.stardock.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 114

Opis wydawcy

Nie jedni użytkownicy komputerów z systemami Linux czy Windows, marzyli o dostępności różnego rodzaju funkcji dostępnych w konkurencji Apple i na odwrót. Maszyny pracujące na Mac OS X posiadają dość ciekawą aplikację, łączącą zalety szybkiego uruchamiania z dostępnych skrótów na pulpicie. Tą aplikacją, a raczej funkcją jest tzw. dock, umożliwia on szybki wybór najbardziej użytkowanych aplikacji w systemie. Po za tym jest do estetyczny i ładnie prezentuje się na tle pulpitu (czyniąc go tym samym o wiele czystszym miejscem).

Taka właśnie aplikacja pojawiła się na systemy Windows (Linux od niedawna zaopatrzył się w wbudowane szybkie uruchamianie swoich aplikacji), a jej nazwa to ObjectDock. Jest to żywcem wyjęty projekt Apple, usprawniony o dodatkowe funkcje. Aplikacja ta pozwala nam na szybki i bezproblemowy dostęp do narzędzi systemu operacyjnego, do najczęściej otwieranych folderów czy uruchamianych aplikacji.

Wygląd aplikacji jest bardzo prosty i lekki, a przy tym zachowuje standardy nowocześnie wyglądającej aplikacji. Istnieje możliwość zmiany wyglądu, poprzez ściągnięcie odpowiedniej dla siebie skórki i zainstalowaniu jej w oprogramowaniu. Umożliwia także dobranie odpowiednich dodatków, które zwiększają zdolności i zakres funkcji programu. Oferuje np. podgląd do aktualnej pogody, programu TV czy najnowszych informacji ze świata.

Każdą z ikonek możemy zwiększać i zmniejszać, dobierając optymalny dla nas wygląd. Obsługa jest prosta i intuicyjna. Praca związana z komputerem podczas korzystania z aplikacji staje się szybsza i bardziej komfortowa.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone