Vista Transformation Pack 9.0.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Vista Transformation Pack 9.0.1

Program properties
Rozmiar 26.19 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.windowsxlive.net/
Data wydania 21.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows Xp
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 97

Opis wydawcy

Posiadacze starszych systemów operacyjnych (np. Windows 2003 lub XP) z pewnością zazdroszczą użytkownikom systemu Windows Vista, lekkiego powiewu (teoretycznie), eleganckiego wyglądu i innych możliwości w wspomnianym systemie. Nie wszystko jednak da się zmienić. Jeżeli jednak interesuje nas sama zmiana wyglądu na ten z Visty, to z przyjemnością informujemy o powstaniu specjalnie do tego przygotowanej aplikacji. Program ten nazywa się Vista Transformation Pack.

Vista Transformation Pack przeznaczony jest do kompletnie dokładnej zmiany starego i klasycznego już wyglądu starszych systemów, do jej najnowszej wersji z Windows Vista. Wygląd w całości przypomina ten z oryginalnego systemu. Zmianę możemy zauważyć w dostępnej kolorystyce przypominającą tą z Visty, a także w ikonach, które są wierną kopią systemowego oryginału. Zauważymy także pełne wsparcie przezroczystych okien, zupełnie tak jak ma to miejsce w Aero.

Zmianie uległa też cała zawartość systemu. Od uruchamiania, poprzez powitanie i na logowaniu kończąc. Zmianą uległy też motywy dźwiękowe, a także paski postępu w przypadku kopiowania jakieś zawartości w inne miejsce dysku. Nowością jest również wygląd systemowego zasobnika systemowego. Można więc szczerze napisać, że jest to idealnie przypominający wygląd oryginału Windows Vista. Warto jednak zauważyć, że takie zmiany zwykle bardzo obciążają pamięć systemu operacyjnego. Po pewnym czasie mogą nastąpić zwyczajne spowolnienia działania systemu, jednak dla osób chcących mieć upragniony wygląd Visty, to żadna przeszkoda.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone