RocketDock 1.3.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

RocketDock 1.3.5

Program properties
Rozmiar 6.02 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.punksoftware.com/
Data wydania 21.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 114

Opis wydawcy

Zazdrośnicy, oferowanego paska do szybkiego uruchamiania aplikacji, dostępnego w systemie Mac OS X, mogą odczulić się na firmę Apple i przestać zazdrościć wspomnianej funkcji systemu. Powstała bowiem aplikacja, dokładnie imitująca praktyczne działanie i zastosowanie docka w systemie Windows.

Wspomniana aplikacja to RocketDock. Przeznaczona jest do szybkiego i sprawnego uruchamiania często używanych aplikacji czy folderów. Programów tego typu powstało już wiele, ale poza podstawowymi funkcjami aplikacja RocketDock umożliwia m.in. rzeczywisty podgląd aktualnie odtwarzanych plików wideo z zminimalizowanego okna aktywnej aplikacji.

Na podstawowym pasku zadań możemy umieścić takie skróty jak Mój kompouter czy Moje dokumenty. Jest także funkcja do automatycznego minimalizowania zamykanych aplikacji do pasku szybkiego uruchamiania (przypomina to trochę interfejs Unity z Ubuntu). Zależy to jednak od wybranych preferencji użytkownika.

Wygląd aplikacji stoi na bardzo wysokim poziomie, prezentując się przy tym niezwykle estetycznie. Istnieje możliwość zmiany rozmiaru paska, umieszczonych na nim ikon oraz samego wyglądu poprzez załadowanie wybranej dla siebie skórki. Dodatkowo możemy zainstalować rozszerzenia takie jak: prognoza pogody, program TV czy informacje ze świata. Obsługa jest prosta i pozbawiona wszelkich, trudnych do opanowania zaawansowanych ustawień, przyczyniając się do codziennej komfortowej pracy. Aplikacja RocketDock w zupełności nie ingeruje w pracę normalnego pasku zadań dostępnego w systemie Windows.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone