Unlocker 1.9.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Unlocker 1.9.2

Program properties
Rozmiar 0.74 MB
Wydawca
Strona internetowa http://unlocker.emptyloop.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 88

Opis wydawcy

Program Unlocker jest przeznaczony do wykonywania pewnych operacji i dokładnych akcji na zablokowanych plikach czy folderach, np. usuwać niepotrzebne lub przenieś gdzieś w inne miejsce na dysku. Zablokowane procesy, których nie da się tajemniczo zamknąć, to już nie problem.

Program doskonale współpracuje z systemem Windows. Radzi sobie z różnego rodzaju blokadami, które uniemożliwiają nam przeniesienie lub usunięcie danego pliku czy folderu. Często nie wiemy jaka jest przyczyna, a w większości chodzi o ukryte i aktywne procesy.

Instalacja przebiega bezproblemowo, a sama obsługa jest jedną z najprostszych czynności jaką kiedykolwiek można było robić w systemie Windows, gdyż sama obsługa ogranicza się do zaledwie dwóch kliknięć myszą. Wcześniej wspomnieliśmy o tym, że aplikacja doskonale współpracuje z systemem Windows. Z menu kontekstowego Eksploratora Windows możemy wybrać odpowiednią funkcję w celu działania aplikacji. Kiedy odnajdziemy aktywnie zablokowany plik lub folder, klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonie, a z wybranego menu wybieramy opcję Unlocker. Do całej operacji nie jest wymagany restart komputera.

Wygląd aplikacji jest z założenia prosty i lekki, dzięki czemu wygoda i komfort pracy z aplikacją jest dużo lepsza. Warto podkreślić że aplikacja jest całkowicie darmowa, nie tylko z przeznaczeniem domowym, ale także komercyjnym. Podobne czynności możemy więc wykonać na wszystkich firmowych komputerach, oszczędzając czyjeś nerwy i stracony czas na użeranie się z zablokowanymi plikami i folderami.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone