CuteFTP Home 8.3.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CuteFTP Home 8.3.4

Program properties
Rozmiar 15.74 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.globalscape.com/
Data wydania 21.10.2011
Licencja Shareware
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 94

Opis wydawcy

Każdy programista, grafik czy każdy aktywnie działający w strefie webowskiej, projektujący strony czy aktywnie korzystający z zasobów swojego serwera powinien zaopatrzyć się w aplikację FTP.

Wygoda obsługi programów, które służą do nawiązywania połączeń z serwerami FTP jest z pewnością bardzo duża i w znacznym stopniu ułatwia codzienną pracę zawodom informatycznym.Jedna z aplikacji godnych polecenia to CuteFTP Home.

Wedle znacznej części osób uznawany jest za jedną z najlepszych aplikacji, która umożliwia w łatwy sposób nawiązać i utrzymać połączenie z serwerami FTP. Swoją skuteczność, owocującą w coraz to szerszym pozyskiwaniu klientów, zawdzięcza takim możliwościom jak m.in. zmianę uprawnień do plików (rzecz bardzo przydatna dla osób projektujących strony). Aplikacja oferuje także możliwość wznawiania przerwanych połączeń, a także bardzo dobra i doceniana funkcję konwersji dużych nazw plików na małe i na odwrót.

CuteFTP Home pozwala na utworzenie bazy z aktualnie łączonymi adresami. Potrafi wyselekcjonować takie informacje jak port, login, hasło i adres. Oczywiście nie nie stoi na przeszkodzie by podać więcej informacji o danym serwerze, co z pewnością ułatwi nam trochę pracę.

Kolejnym dodatkiem jest wyszukiwarka plików MP3. Jest to bardzo rzadko spotykana funkcja, ale trzeba przyznać że właściwie całkiem nie przydatna. Pozwala także nawiązać automatycznie połączenie z aktualnie wybranymi serwerami. Po za tym aplikacja jest prosta i bardzo wygodna w codziennej obsłudze.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone