FlashGet 3.7.0.1220 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FlashGet 3.7.0.1220

Program properties
Rozmiar 5.78 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.flashget.com/
Data wydania 21.10.2011
Licencja Donationware
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 88

Opis wydawcy

Każdy z nas ściąga pliki z internetu. Są to pliki różnej maści i treści. Począwszy od dokumentów (np. PDF zawierający interesujące nas dane), po muzykę czy na filmach kończąc. Często jednak okazuję się, że nastąpiło zerwanie połączenia i w zasadzie cały plik możemy ściągać od nowa. Jest to bardzo irytująca sytuacja, kiedy przy 90% ściągniętej aplikacji nagle występuje błąd. Rozwiązanie większości problemów może tkwić w zmianie sposobu pobierania plików. Taką zmianę można uzyskać instalując alternatywne oprogramowanie, które trudzi się by pobrany plik był zgodny i poprawny. Aplikacją która zdecydowanie ułatwia pobieranie plików z internetu jest dość znany i popularny FlashGet.

Aplikacja z pewnością poradzi sobie z każdym rodzajem ściąganych plików, obsługując przy tym protokoły FTP, HTTP, Torrent, odnośniki eMule, MMS i RTSP. Jeżeli wydawało nam się że ściągany plik był pobierany z bardzo dużą prędkością, to z pewnością nie widzieliśmy w działaniu programu FlashGet. Aplikacja oferuje od sześciu do aż dziesięciu razy szybsze pobieranie plików, niż ma to miejsce w tradycyjnych przeglądarkach. Dzieje się tak dzięki wykorzystanej technologii MHT.

FlashGet bardzo dobrze radzi sobie z integracją ze wszystkimi przeglądarkami w sieci, dzięki czemu wybrany przez nas plik automatycznie rozpocznie pobieranie w tle naszej aplikacji. Ściągane pliki można wstrzymywać, a następnie ponownie wznawiać (od zastopowanego momentu). Możliwe jest także ustawienie aplikacji tak, aby po pobraniu wszystkich plików skończyła swoją pracę i automatycznie wyłączyła komputer.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone