SmartFTP 5.0.1341 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

SmartFTP 5.0.1341

Program properties
Rozmiar 14.68 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.smartftp.com/
Data wydania 21.10.2011
Licencja Shareware
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 90

Opis wydawcy

Aplikacja SmartFTP to obecnie jeden z najbardziej niedocenianych klientów FTP. Program przeznaczony jest do zdalnego łączenia się z serwerami FTP, po uprzednim wpisaniu potrzebnych informacji. Przeznaczony jest w szczególności dla osób pełniących zawód informatyczny lub osób tworzących z pasją strony internetowe, bądź hobbistyczne projekty.

Program jest zdecydowanie lekki i mało zasobożerny. Być może nie ma ogromnej ilość funkcji, ale posiada wszystko to co jest niezbędne do prawidłowej pracy z serwerami FTP. Dzięki temu nie jest obciążony niepotrzebną i wcale nie używaną ilością nieprzydatnych funkcji, jak ma to miejsce w przypadku tego typu klientów. Dobrym rozwiązaniem jest możliwość łączenia się przez połączenia szyfrowane SSL. To fundamentalne bezpieczeństwo podczas pracy z aplikacją. Istnieje także możliwość łączenia się poprzez wbudowaną bądź alternatywnie zainstalowaną zaporę sieciową. Program umożliwia także pełne wsparcie dla protokołu IPv6.

Z ciekawszych możliwości jest w stanie przeprowadzić kompresję plików, która wykonywana jest „w locie”, podczas wysyłania plików na serwer. Kolejną dobrą funkcją jest możliwość połączenia z kilkoma serwerami naraz, oddzielając je specjalnym oknem czy zakładką.

Instalacja aplikacji SmartFTP jest dziecinnie prosta, a z samą obsługą poradzą sobie osoby mało zaznajomione z tego typu funkcjonującymi aplikacjami. Program wykorzystuje popularną metodą zwaną „przeciągnij i upuść”, dzięki czemu codzienna praca z aplikacją jest szybka i komfortowa.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone