GMail Drive 1.0.19 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

GMail Drive 1.0.19

Program properties
Rozmiar 0.35 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.viksoe.dk/
Data wydania 21.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 118

Opis wydawcy

Wszyscy doskonale znamy możliwości jakie oferuje nam gigant Google. Z początku często dziwaczne, lecz potem niezwykle przydatne aplikacje, w dużej mierze pozwalają nam na wybór między darmowym odpowiednikiem Google, a jego płatną alternatywą. Rodzi to pewne przywiązanie do wskazanej firmy, ale o to chyba tak naprawdę chodzi. Jednym z najlepszych kont pocztowych na świecie jest z pewnością Gmail. Na całym świecie, korzysta z niego miliony użytkowników. Pozwala on na zintegrowanie pozostałych skrzynek pocztowych (założonych w innych sieciach), tak by wszystkie otrzymywane e-maile były dostępne w jednym miejscu.

Z pewnością użyteczność skrzynki Gmaila nie ogranicza się jedynie do otrzymywania i wysyłania e-maili. Jest jeszcze jeden sposób na dobre wykorzystanie popularnej skrzynki pocztowej. Program GMail Drive wykorzystuje możliwości związane z przesyłaniem plików na serwer.

Zainstalowany program jest naprawdę niewielkich rozmiarów. Pojawia się w oknie Mój komputera jako aktualnie widziany dysk twardy. Tworzy się więc kolejna partycja, a gdy na nią klikniemy poprosi o podanie loginu i hasła dostępowego do skrzynki Gmail. Aplikacja tworzy więc wirtualny dysk, na którym możemy przechowywać właściwie każdy rodzaj pliku. Jednym z minusów jest brak możliwości wysłania pliku większego niż 20 MB. To utrudnienie można łatwo obejść poprzez podzielenie plików na różne części. Z pewnością jednak jest to doskonałe narzędzie do przechowywania plików MP3, dokumentów czy różnych zdjęć.

Warto zauważyć że wysłane pliki nie są fizycznie dostępne w naszym komputerze, dzięki czemu każda awaria z nim związana nie wpływa w żaden sposób na dane, które są w pełni bezpieczne w usłudze Gmail.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone