Free Download Manager 3.9.2 build 1303 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Free Download Manager 3.9.2 build 1303

Program properties
Rozmiar 7.17 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.freedownloadmanager.org/
Data wydania 21.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 124

Opis wydawcy

Każdemu z nas czasami zdarzają się problemy ze ściąganym plikiem. Wynika to albo z jakości serwera z którego aktualnie pobieramy plik, albo z możliwości jakie oferuje nam kiepskiej jakości menadżer plików, wbudowany w używaną przeglądarkę. Z pewnością denerwuje też częstsze zrywanie połączenie i krytycznie występujące błędy, a sama prędkość, czasami pozostawia wiele do życzenia.

Aplikacja Free Download Manager jest przeznaczona do wspomagania ściąganych plików, stosując nowsze technologie i własne algorytmy, co skutecznie wpływa na jakość przesyłu informacji. Program współpracuje z protokołami HTTP, HTTPS, FTP i z siecią Torrent. Podczas ściągania aplikacja wykorzystuje możliwość dzielenia plików na mniejsze części, ułatwiając w ten sposób ogólny przyrost szybkości z jaką jest aktualnie pobierany plik. Oczywiście gdy pobieranie dobiegnie końca, program automatycznie scala w całość wszystkie mniejsze pliki.

Free Download Manager umożliwia także wznowienie, błędnie przerwanych połączeń. Umożliwia także funkcję czasowego wyłączenia komputera. Kiedy wszystkie pliki zostaną pobrane, program automatycznie kończy prace i zamyka system. Dodatkową funkcja jest możliwość pobierania zawartości całych stron WWW. Program Free Download Manager oferuje także dokładne limitowanie zajętego łącza lub wcześniejsze zaplanowanie pobierania danych plików.

Aplikacja przeznaczona jest dla każdego użytkownika komputera, który ceni sobie jakość i szybkość działania. Jest prosta, intuicyjna i bardzo komfortowa podczas codziennej pracy.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone