FileZilla 3.7.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FileZilla 3.7.3

Program properties
Rozmiar 4.22 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sourceforge.net/projects/filezilla
Data wydania 21.10.2011
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 21.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 90

Opis wydawcy

Jednym z podstawowych założeń twórców aplikacji FileZilla jest umożliwienie korzystania z zaawansowanych ustawień aplikacji w prosty i przejrzysty sposób dla osób początkujących. Trzeba pochwalić twórców za umiejętne przedstawienie zaawansowanych funkcji, w prosty i przystępny sposób.

Można śmiało stwierdzić że FileZilla doskonale radzi sobie z obsługą wielu serwerów FTP. Jest to doskonały program który służy do zdalnego łączenia się z wybranym przez nas serwerem FTP. Aplikacja jest dostępna całkowicie za darmo, a otwarty kod źródłowy sprawia iż aktualizacja oprogramowania następuje w bardzo szybkich okresach czasowych. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej, co z pewnością ułatwi pracę polskim użytkownikom komputera. Sama obsługa jest prosta i bardzo intuicyjna, a praca z aplikacja niezwykle komfortowa (wykorzystano metodę „przeciągnij i upuść”).

FileZilla łączy się w sposób bezpieczny dla naszych danych, oferując szyfrowane połączenia SSL/TLS, połączenia poprzez wbudowaną lub alternatywną zaporę sieciową i wsparcie dla proxy SOCKS4/5 i HTTP 1.1. Program obsługuje następujące protokoły FTP, SFTP, jak i wcześniej wspomniany FTPS.

Program pozwala na wznowienie aktualnie przerwanych połączeń z serwerem, a także wykrywanie bezczynności serwera. Aplikację jesteśmy w stanie dowolnie konfigurować (wedle potrzeb), rozmieszczając okna i dostęp do różnych funkcji. Istnieje także możliwość ustawienia własnych komend dla najczęściej użytkowanych funkcji, w celu usprawnienia i przyśpieszenia pracy z aplikacją.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone