.NET Framework 4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

.NET Framework 4

Program properties
Rozmiar 0.83 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.microsoft.com/poland
Data wydania 22.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 105

Opis wydawcy

Programiści używają coraz to bardziej wymyślnych środowisk wspomagających tworzenie oprogramowania w systemach Linux czy Windows. Jednym z takich środowisk jest .NET, które wspomaga tworzenie przeróżnych aplikacji na systemy Windows. Narzędzie zostało udostępnione przez sam Microsoft i jest całkowicie bezpłatne. Umożliwia to szeroką rozbudowę aplikacji dostępnych okienkowym systemie operacyjnym.

Środowisko .NET Framework 3.5 przeznaczone jest do uruchamiania wszystkich aplikacji, które zostały wykonane za pomocą .NET 3.5 oraz starszych wersji. Nowości jakie możemy zauważyć w tej najnowszej odsłonie oprogramowania są naprawdę spore. Nowe funkcje, nowe zadania.

.NET Framework 3.5 zawiera wszystkie starsze biblioteki, dostępne w starszych wydaniach środowiska oraz został wyposażony w klika nieznanych wcześniej nowszych funkcji takich jak: Windows Workflow Foundation (WF), Windows Communication Foundation (WCF), Windows Presentation Foundation (WPF) i Windows CardSpace. Zastosowano także technologię o nazwie LINQ, która doskonale radzi sobie z filtracją oraz tworzeniem zaawansowanych wyliczeń różnej treści danych baz SQL.

Oferowane nowe technologie mają być z założenia proste i ułatwiać życie użytkownikom, poprzez lepszą komunikację jaką wykonają przeróżne aplikacje za pomocą specjalnie przystosowanych do tego narzędzi. Środowisko .NET Framework 3.5 wymaga jedna obecności starszych wersji, bez których nie jest możliwa instalacja, jak i wykonywana praca (sama instalacja przebiega bezproblemowo).

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone