AMD Catalyst Software Suite 13.9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AMD Catalyst Software Suite 13.9

Program properties
Rozmiar 60.20 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.amd.com/
Data wydania 22.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 116

Opis wydawcy

Ten uniwersalny pakiet sterowników, oferuje uzyskanie większej wydajności w grach wideo, w odtwarzaniu filmów jakości HD i radzenie sobie z każdą aplikacją, która wykorzystuje technologię zainstalowanych kart graficznych. Oprogramowanie AMD Catalyst Software Suite jest najlepszą możliwą kontrolą sprzętu firmy ATI Radeon, zapewniającą ponad przeciętną wydajność w osiąganych wynikach.

Oprogramowanie AMD Catalyst Software Suite pozwala nam zajrzeć w głąb możliwości oferowanych przez karty graficzne ATI, przejrzeć ich zaawansowane ustawienia i zmienić te, które mogą poprawić wydajność kart. Z pewnością wszystkie zaawansowane funkcje mogą wykonać jednie osoby z dobrą wiedzą na temat sprzętu. Nie poleca się więc korzystanie z tego typu funkcji osobom początkującym.

AMD Catalyst Software Suite umożliwia także konfigurację kliku monitorów jednocześnie umożliwiając prace na każdym z nich. Oferuje także pewne zaawansowane ulepszenia dla pasjonatów najlepszej jakości wideo i ponadprzeciętnych komputerowych graczy. Częste aktualizacje utrzymują najwyższą wydajność, w szczególności dla Direct3D i OpenGL.

Trzeba przyznać iż AMD Catalyst Software Suite przeszło z całą poprawnością test Microsoft WHQL na maszynach Windows, oferując tym samym najwyższą jakość i stabilność pracy na maszynach związanych z sławnymi okienkami. Wspiera aktywnie komputery desktopowe, jak i bardziej mobilne maszyny (AMD Radeon HD 2000, HD 3000, HD 4000, HD 5000, HD 6000). Sama instalacja przebiega bez żadnych problemów.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone