Java Development Kit 7u40 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Java Development Kit 7u40

Program properties
Rozmiar 120.57 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.java.com/
Data wydania 22.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 247

Opis wydawcy

Doskonale znamy środowisko Java, wykorzystywane w szczególności w różnego rodzaju aplikacjach systemowych, lecz także możemy obserwować popularny aplet JavaScript, na przeglądanych stronach WWW. Pakiet Java SE 7 Development Kit (JDK) przeznaczony jest dla każdego programisty, który umiejętnie obsługuje się wdrożoną technologią, tworząc przeróżne aplikacje dla systemów obsługujących środowisko Java. Sama kompilacja przeznaczona jest do skutecznego uruchamiania wielu prostszych programów (tryb tekstowy) oraz do pracy nad apletami i rozbudową stron opartych na aplikacjach webowych.

Java 7 Development Kit (JDK) nie posiada żadnego graficznego interfejsu, który posłuży nam do obsługi. Możemy jedynie wydawać komendy i polecenia, aby wykonywać konkretne akcje. Praca z środowiskiem przeznaczona więc jest dla osób zaawansowanych, znających się na programowaniu Java.

Zaraz po instalacji jesteśmy w stanie zacząć kompilację Java, dzięki narzędziu JavaC. Do wyboru mamy duże ilości klas i metod zawartych w dostępnej bibliotece. Istotny jest fakt, iż z poziomu udostępnionych funkcji, jesteśmy w stanie stworzyć w pełni działające, lecz niewielkie programy służące do pracy z systemem operacyjnym, aplety czy programy dla środowisk webowych, wymagające większej ilości obliczeń.

Następnie instalowana jest wirtualna maszyna Java, która służy do odczytu kodu bajtowego, uruchamiając aplikacje napisane w języku Java. Sama instalacja jest prosta, lecz obsługa wymaga już znacznej wiedzy programistycznej.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone