Realtek AC97 Audio Driver 4.0.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Realtek AC97 Audio Driver 4.0.6

Program properties
Rozmiar 17.48 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.realtek.com.tw/
Data wydania 22.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 413

Opis wydawcy

Muzyka w grach, filmach czy muzyce oddaje często emocje związane z przedstawianym tytułem. Dlatego zakup lepsze karty muzycznej i dbanie o odpowiednie nagłośnienie jest podstawą. Użytkownicy komputera często pomijają ważną czynność, jaką jest aktualizacja sterowników. Chodzi o sterowniki do kart muzycznych, które mimo szczerych chęci są często pomijane, a przecież to większość wykonywanych rzeczy ma związek z muzyką.

Prezentowany pakiet Realtek AC97 Audio Drive jest jednym z lepszych sterowników do zintegrowanych kart muzycznych. Wyjątkowo dobrze współpracuje z układami serii ALC od 100 do 800. Wszystkie te podzespoły często są montowane w tańszych płytach głównych, jednak zdarzają się też i wyjątki.

Dodatkowo wraz z instalacją pakietu zostaje zainstalowany program Realtek Soundman oraz Realtek Sound Effect Manager. Obie aplikacje posiadają wdzięczny i przejrzysty interfejs graficzny. Każda z nich służy do zmiany ustawień obecnie zainstalowanych systemów dźwiękowych w komputerze. Dzięki nim możemy ustalić głośność wydobywającego się dźwięku, eliminując powstający szum czy zakłócenia. Możemy także wybrać jeden z odpowiednich trybów dla odtwarzanej muzyki czy filmu ( ROCK, POP, METAL, KLASYCZNY, KONCERT, MUZYKA ALTERNATYWNA itp.).

Istnieje także możliwość dodawania specjalnych efektów (zmieniających dźwięk) takich jak koncertowy dźwięk, dźwięk w hali czy pokojowy dźwięk. W ten sposób uzyskać można fantastycznie odbijające się echo.Oba programy dobrze radzą sobie zarówno w komputerach desktopowych oraz tych bardziej mobilnych jak laptop czy netbook.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone