Adobe Reader XI 11.0.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Adobe Reader XI 11.0.4

Program properties
Rozmiar 36.78 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.adobe.com/
Data wydania 22.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 101

Opis wydawcy

Popularnie stosujemy różnego rodzaju formaty do odczytu ważnych dokumentów. Jedne służą do tekstowego przekazywania informacji, inne są bardziej złożone oferując różnego rodzaju dołączane do tekstów grafiki o wysokiej jakości. Stosuje się je np. w przypadku publikacji elektronicznej wersji gazet i magazynów. Takim formatem jest z pewnością PDF.

Najnowsza aplikacja Adobe Reader X przeznaczona jest do odczytu popularnych formatów PDF, oferując przy tym wyjątkowo dobrą jakość obrazu. Jedna z zupełnych nowości (na razie w fazie testów dostępnej wyłącznie na systemy Windows) jest funkcja SANDBOX. Ułatwia ona oddzielenie aktualnie przeglądanych dokumentów, od powłoki systemu operacyjnego, uniemożliwiając tym samym atak często złośliwego oprogramowania, które zostaje włączone, wraz z otwartym dokumentem.

Aplikacja pozwala na odtwarzanie niewielkich filmów i animacji podczas przeglądanych dokumentów (np. ruchoma reklama). Możemy być pewni że dokument utworzony w formacie PDF wygląda identycznie na każdym systemie z osobna (Windows, Mac OS, Linux etc.), oferując ten sam styl pisania czy taki sam wygląd czcionek. Każdy cyfrowy podpis może być dodatkowo szyfrowany przez AES (256 bitów).

Aplikacja zachodzi w pełną integralność z popularnymi przeglądarkami stron WWW. Każdy ściągnięty i następnie automatycznie uruchomiony plik PDF zostanie otwarty w osobnej karcie przeglądarki internetowej. Sam interfejs jest bardzo prosty i intuicyjny, nie sprawiając ogólnych problemów, a komfort pracy z aplikacją został zdecydowanie poprawiony.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone