WinRAR 5.00 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

WinRAR 5.00

Program properties
Rozmiar 1.68 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.rarlab.com/
Data wydania 22.10.2011
Licencja Shareware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 156

Opis wydawcy

Program WinRAR jest chyba najbardziej rozpowszechnioną aplikacją na świecie, która służy archiwizacji każdego dowolnie wybranego pliku czy folderu. WinRAR tto aplikacja która pozwala odczytać nie tylko własny format RAR, ale także jej głównego konkurenta, format ZIP. Pozwala więc na dokładną archiwizacje wybranego przez nas pliku czy folderu do formatów ZIP i RAR.

Oczywiście aplikacja obsługuje także inne formaty (CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, 7-Zip), jednak umożliwia tylko funkcję rozpakowywania ich na dysk twardy, bez możliwości kompresji do tych formatów. Ciekawą funkcja jest z pewnością utworzenie archiwum, które automatycznie rozpakuje wszystkie pliki. Wszystko odbywa się poprzez specjalnie do tego przygotowany instalator.

Każdy większy plik możemy podzielić na osobne części, sami dostosowując ilość tych części czy rozmiar jaki mają mieć. Ponadto istnieje możliwość zaszyfrowania każdego z nich, dzięki czemu nikt kto nie zna hasła, nie będzie mógł ich w stanie odczytać czy rozpakować zawartości.

Aplikacja WinRAR dzięki specjalnie przygotowanym algorytmom umożliwia szybką pracę, podczas pakowania, jak i rozpakowywania plików zarchiwizowanych. Umożliwia także pracę w tle, niedostępną przez inne tego typu programy. Dodatkowo program integruje się z wszystkimi obecnymi w systemie plikami o formatach przez niego obsługiwanych. Konfiguracja jest wyjątkowo prosta, a sama obsługa niezwykle komfortowa. Oferowane spolszczenie dodatkowo ułatwia pracę polskim użytkownikom komputera.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone