FFDShow 20041012 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FFDShow 20041012

Program properties
Rozmiar 4.26 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.ffdshow.info/
Data wydania 22.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 157

Opis wydawcy

Każdy miłośnik kina, który w swojej kolekcji posiada znaczne ilości filmów, musi zaopatrzyć się w odpowiedni dekoder, który skutecznie odkoduje obraz znajdujący się w filmach. Formaty plików są dziś bardzo różne, więc to co działa w odtwarzaczu płyt DVD czy kinie domowym, nie koniecznie uruchomi się na stacjonarnym komputerze czy laptopie bez niezbędnego oprogramowania. Jednym z takich pakietów jest z całą pewnością FFDShow, który doskonale radzi sobie z najpopularniejszymi formatami wideo na rynku.

FFDShow to jeden z najlepszych i z najszybszy pakietów do alternatywnego odkodowania popularnych formatów wideo (np. DIVIX, XVID, MPEG4 itp.). Jest w szczególności polecany osobom posiadającym słabszy sprzęt komputerowy, które często mogą zauważyć problem w odczytywaniu filmów, poprzez różnego rodzaju ścięcia, stopowanie klatki czy niezbyt płynną ilość odtwarzanych klatek wideo na sekundę.

Dzięki dobrej pracy algorytmów nie zauważymy żadnych przebarwień, zmieniających się kolorów, dostępnych szumów wideo czy różnego rodzaju przełamań. Wykorzystana technologia pochodzi z jednego z najlepszych dekoderów (XVID) na świecie, które są twórcą jednego z najbardziej cenionych ludzi na świecie (chodzi oczywiście o świat kodeków).

Manualna konfiguracja pakietu jest bardzo prosta i nie należy do zbyt skomplikowanych. Warto jednak podkreślić że większość dobrych funkcji zostało zaimplementowane automatycznie, bez zbędnej ingerencji użytkownika. Dzięki temu rozwiązaniu, narzędzie dostępne jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników komputera.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone