Alcohol 120% 2.0.2.4713 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Alcohol 120% 2.0.2.4713

Program properties
Rozmiar 8.96 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.alcohol-soft.com/
Data wydania 22.10.2011
Licencja Shareware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 145

Opis wydawcy

Z całą pewnością osoby posiadające nagrywarkę płyt CD/DVD zmuszone są do korzystania z rozwiązań alternatywnych, niż wspieranego i nie do końca jeszcze stabilnego kreatora płyt, dostępnego w systemie Windows. Mimo usilnych prób i starań ze strony Microsoftu, systemowe narzędzie przeznaczone do sprawnego i bezproblemowego nagrania płyt nie jest jeszcze kompletne i warto rozważyć możliwość jego rozbudowy.

Jednym z dobrych i wartych polecenia narzędzi jest program Alcohol 120%, który sprawnie przeprowadzi nas przez proces nagrywania, używając do tego specjalnie przygotowanego kreatora. Możliwości na tym się nie kończą, gdyż aplikacja została wyposażona w narzędzie do emulacji wirtualnych napędów CD i DVD.

Za pomocą aplikacji możemy utworzyć do 31 wirtualnych napędów DVD i CD, dzięki którym możliwe jest odczytywanie popularnych obrazów płyt, bez konieczności ich wcześniejszego nagrywania. Pomaga także utworzyć kopię zapasową fizycznych płyt do jednego z popularnych formatów takich jak ISO, NGR, MDS, PDI, CCD, CUE itp.

Aplikacja Alcohol 120% radzi sobie bardzo dobrze z potencjalnie zabezpieczonymi płytami, oferując rozkodowanie poprzez Laserlock, SafeDisc, SafeDisc2, Securom, Securom, StarForce 1.x/2.x, VOB ProtectCD i VOB ProtectCD v5.

Obsługa aplikacji jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Nagrywanie płyt odbywa się za pomocą specjalnie przygotowanego kreatora, umożliwiając pracę nawet najbardziej początkującym użytkownikom komputera. Prezentowana wersja pozwala na pracę przez okres wyłącznie 15 dni.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone