Gadu-Gadu 10.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Gadu-Gadu 10.6

Program properties
Rozmiar 0.37 MB
Wydawca
Strona internetowa http://info.gadu-gadu.pl/producent
Data wydania 22.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 161

Opis wydawcy

Komunikacja to jedna z najważniejszych rzeczy na świecie. Dzięki niej możemy poznawać nowych ludzi, nowe miłości i rozpoczynać nowe związki. Z całą pewnością służy także do utrzymywania obecnych kontaktów z rodziną czy ze znajomymi. Jednym ze sposobów na utrzymywanie ciągłych i nie przerwanych kontaktów jest internet. To dzięki niemu możemy skontaktować się z dowolnie wybraną osobą na świecie, nie zwracając uwagi nawet na odległość jaka nas dzieli. Rozmawiać możemy w sposób dowolny, od komunikacji głosowej i wideo, po zwykłe wiadomości tekstowe.

Jedną z aplikacji która umożliwia kontakt w trybie tekstowym jest polski komunikator Gadu-Gadu. Umożliwia on podstawowy kontakt w trybie tekstowym z użytkownikami sieci Gadu-Gadu na całym świecie. Dodatkowo oferuje możliwość wysyłania SMS-ów, poprzez specjalnie wbudowaną do tego bramkę.

Wygląd jest typowo klasyczny, dla jednych piękny (dzięki prostocie), dla innych brzydki (za całkowitą prostotę). Z całą pewnością większa ilość użytkowników aktualnie przebywających na najnowszej wersji komunikatora, z chęcią zrezygnowała by z niej na rzecz klasycznej wersji GG.

Obsługa należy do najmniej skomplikowanych czynności w obecnej generacji komunikatorów. Posiada wszystkie niezbędne funkcję do komunikowania się i utrzymywania kontaktów, nie będąc przy tym zasobożerna, tak jak ma to miejsce w przypadku jej najnowszej odsłony.

Prezentowana tutaj wersja jest przeznaczona dla starszych komputerów osobistych, ale także i dla tych którym nie podoba się aktualnie wydawana wersja i przyzwyczaili się do wyglądu i funkcjonalności zawartej w starszych wydaniach komunikatora.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone