Adobe Reader 9.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Adobe Reader 9.5

Program properties
Rozmiar 29.49 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.adobe.com/
Data wydania 22.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 113

Opis wydawcy

To obecnie najpopularniejsza wersja czytnika plików PDF i najbardziej doceniana na całym świecie. Aplikacja Adobe Reader przeznaczona jest do odczytywanie popularnych plików (dokumentów, gazet etc.) PDF co jest skrótem od Adobe Portable Document Format.

Program przeznaczony jest dla użytkowników starszych komputerów osobistych, gdyż ciągły rozwój i zmiana aplikacji poprzez częste i wyraźne aktualizacje, nabiera na mocy, którą czerpie z zasobów komputera. Wyraźnie więc widać, że aby była możliwa komfortowa praca, trzeba umiejętnie dopasować możliwości komputera do lekkiej aplikacji.

Firma Adobe wyszła z założenia iż nie każdy posiadacz sprzętu komputerowego wymienia go co rok czy dwa lata. Większość kupowanych komputerów starcza im na lata. Okazuje się, że także zainstalowany obecnie system nie spełnia współczesnych wymogów większości aplikacji. Z tego względu zasadnie było by więc wydać wersję przeznaczoną na starsze systemy operacyjne, a co za tym idzie słabsze podzespoły komputera.

Lepsza optymalizacja była tu więc niezbędna, do prawidłowej i komfortowej pracy z aplikacją. Prezentowana tutaj wersja programu to Adobe Reader 6. Znacznie obciąża leciwy już komputer i pozwala na sprawne przeglądanie dokumentów w formatach PDF, na starszych systemach np. Windows 95. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i nie sprawia nikomu najmniejszych problemów. Użytkownikom lepszych komputerów i najnowszych wydań systemu Windows poleca i się zainstalowanie aktualnie najnowszej wersji oprogramowania, która dostępna jest w naszej bazie plików.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone