IrfanView 4.36 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

IrfanView 4.36

Program properties
Rozmiar 1.80 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.irfanview.com/
Data wydania 22.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 105

Opis wydawcy

Artyści, graficy i amatorzy robionych fotografii z pewnością potrzebują aplikacji służącą im do skutecznego katalogowania swoich prac i zbiorów, w wybranym przez siebie miejscu na dysku twardym komputera. Takich aplikacji jest bardzo dużo, każdy ma mniej więcej takie same funkcje, lecz jedne są lepsze od innych. Jedną z aplikacji na które warto spojrzeć jest IrfanView.

IrfanView jest szybką i stabilną przeglądarką plików graficznych. Program oferuje naprawdę bardzo dużo możliwości, przeznaczonych do zaawansowanych prac graficznych. Ponadto aplikacja jest niezwykle znana i ceniona wśród użytkowników na całym świecie.

Podstawową czynnością jaką oferuje IrfanView jest możliwość podglądu wszystkich dostępnych plików graficznych na dysku twardym komputera, płyt CD/DVD lub urządzeń przenośnych USB. Nie jest to jednak jedyną funkcją, gdyż jest ich naprawdę sporo. Skupmy się na kilku z nich.

Jedną z nich jest możliwość odtwarzania plików multimedialnych takich jak np. VideoCD. Niezwykle przydatna okaże się z pewnością możliwość sprawnego katalogowania plików dostępnych na dysku naszego komputera. Graficy docenią pełną obróbkę i konwersje plików w trybie manualnym i automatycznym. Program umożliwia także przegląd plików zeskanowanych, jak również tych wykonanych za pomocą zrzutu ekranu.

Możliwa jest także opcja rozszerzenia aplikacji IrfanView o dodatkowe moduły, które m.in. odtwarzają pliki muzyczne o formacie MP3. Dodatków jest mnóstwo i każdy znajdzie coś dla siebie. Sama obsługa jest prosta i intuicyjna, a wszystkie możliwe ustawienia łatwe do opanowania.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone