Everest Home Edition 2.20 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Everest Home Edition 2.20

Program properties
Rozmiar 3.90 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.lavalys.com/
Data wydania 22.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 100

Opis wydawcy

Każdy z nas kupując komputer osobisty często kieruje się ceną. Nie każdy ma ochotę i czas na wybranie i złożenie wszystkich podzespołów komputera. Z tej czy innej przyczyny, nasza wiedza o kupionym sprzęcie jest więc niewielka, często użyteczna tylko w podaniu ilości RAM, procesora czy zainstalowanej karty graficznej. Tak zakupionym sprzętem okazuje się kupno jednego z stacjonarnych komputerów z wystawy danego sklepu, lub po prostu zakup laptopa czy niewielkiego netbooka.

W późniejszej identyfikacji może posłużyć nam żmudne przeszukiwanie internetu i informacji o posiadanym sprzęcie. W tym celu powstały aplikacje takie jak Everest Home Edition. Program przeznaczony jest do bezpłatnego zidentyfikowania wszystkich podzespołów naszego komputera, ukazując możliwie jak najwięcej informacji o danym podzespole.

Program został wyposażony do generator specjalnych raportów. Wyposażony też został w specjalna funkcję przeznaczoną do dokładnego testowania szybkości, zainstalowanej obecnie ilości pamięci RAM. Aplikacja wyszukuje wszystkie możliwe informacje na temat płyty główne, aktualnie używanego procesora, karty graficznej czy ilości zainstalowanej pamięci RAM.

Instalacja, jak i obsługa nie należy do skomplikowanych i z łatwością opanujemy wszystkie dostępne funkcje. Aplikacja została tak rozbudowana by każdy z początkujących użytkowników nie miał problemów z jej obsługą.

Prezentowana bezpłatna wersja oprogramowania jest kontynuacją niegdyś bardzo popularnego programu AIDA32. Warto podkreślić że darmowa wersja aplikacji przestała być aktywnie wspierana i rozwijana przez producenta.

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone