Ares 2.2.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Ares 2.2.4

Program properties
Rozmiar 2.34 MB
Wydawca
Strona internetowa http://aresgalaxy.sourceforge.net/
Data wydania 22.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 22.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 310

Opis wydawcy

Program Ares to obecnie jeden z najpopularniejszych i znanych na świecie klientów P2P, umożliwiając bezpośrednią wymianę plików między użytkownikami tej sieci. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i całkowicie bezpieczna dla systemu operacyjnego. Nie instaluje żadnych szpiegujących pakietów, stawiając sobie za cel bezpieczeństwo i prywatność użytkownika.

Program to jeden z najbardziej używanych programów P2P (w obecnej chwili). Pozwala na dzielenie się różnego rodzaju plikami jak muzyka, zdjęcia, filmy, dokumenty. Oferując zaawansowany tryb przeszukiwania sieci, często filtruje pozycje powiązane ze spamem lub fałszywymi plikami, nie wyświetlając ich po zakończeniu wyszukiwania. Wyszukane pliki są odpowiednio klasyfikowane, a dzięki większej ilości źródeł są wysuwane na sam początek listy. Umożliwia to szybsze i zdecydowanie pewniejsze pobieranie plików.

Program Ares posiada możliwość wyszukiwania kilku fraz jednocześnie, a każda z nich posiada osobistą zakładkę, dzięki czemu wyniki (w postaci liczby wyszukanych pozycji) prezentowane są na jej górnej części. W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa program dodatkowo oferuje możliwość skorzystania z serwerów proxy.

Wszystkie inne podstawowe funkcje to wznawianie przerwanych transferów, ustawianie limitów dla wybranych czynności, a także wbudowany odtwarzacz plików audio i wideo, który pozwoli nam na podgląd aktualnie ściąganych, bądź ściągniętych plików multimedialnych.

Ares umożliwia zmianę wyglądu poprzez odpowiednie skórki (bezpłatne), które są dostępne w internecie.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone