Dropbox Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Dropbox

Program properties
Rozmiar 15.10 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.getdropbox.com/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 94

Opis wydawcy

Aplikacja DropBox pozwala na utworzenie specjalnie do tego przystosowanych kopii zapasowych, a następnie przesłanie ich na specjalnie przygotowany serwer. Umożliwia to bezpieczne przechowywanie wszelkich danych (także zwykłych plików czy folderów) w sieci, z możliwością dostępu do nich z każdego komputera, systemu, miejsca na świecie.

Darmowa usługa przechowywania plików oferuje 2 GB miejsca na każdy rodzaj plików i folderów, a samo ograniczenie można rozszerzyć wykupując odpowiedni pakiet. Aplikacja pozwala zmniejszyć wielkość wybranych dokumentów, muzyki, filmów czy innych danych, przepuszczając je przez wbudowany archiwizator. Pozwala na ich późniejszą synchronizację oraz na możliwość udostępniania ich np. grupie znajomym czy rodzinie (klikając odpowiednią funkcję Share, wpisujemy konkretne e-maile, a linki do wybranych plików zostaną automatycznie wygenerowane i udostępnione wszystkim wybranym znajomym).

Wszystkie wysyłane pliki są dodatkowo szyfrowane przez AES-256 i protokół SSL. Pozwala to na zmaksymalizowanie bezpieczeństwa naszych plików, a twórcy aplikacji ciągle poprawiają jakość świadczonej usługi. Istnieje także drugi sposób dostępu do wysłanych plików. Możemy to uczynić poprzez przeglądarkę stron WWW i specjalnie do tego przygotowaną aplikację web.

Instalacja przebiega bez żadnych problemów, a sama obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Każdy użytkownik komputera powinien sobie z nią poradzić, bez względu na wiedzę informatyczną. Do pracy z aplikacją wykorzystano prostą metodę „przeciągnij i upuść”, co w znacznym stopniu zwiększa odczuwalny komfort.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone