Dzieńdobry! 4.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Dzieńdobry! 4.0

Program properties
Rozmiar 0.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://dd.vsdsoftware.pl/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 105

Opis wydawcy

Każdy dzień ma własne problemy. Nie sposób żyć i cieszyć się każdym następnym dniem. Dzieje się tak z różnych powodów, ale główną przyczyną niezadowolenia czy smutku są aktualne problemy życiowe. Może to być także stres spowodowany pracą. Warto jednak pomyśleć o czymś co w pewnym sensie poprawi nam humor już na początku dnia. Łatwiej wtedy o pozytywne myślenie. Taką aplikacją jest program Dzieńdobry!

Dzieńdobry! to jeden z najciekawszych programów, służących do poprawienia humoru już z samego rana. Aplikacja zaraz po instalacji ustawia tryb automatyczny. Teraz z każdym uruchomieniem komputera, program Dzieńdobry! automatycznie uruchomi się i skutecznie polepszy nasz humor. 

Po uruchomieniu aplikacja wyświetla losowo pobrane i śmieszne zdjęcie, animację, filmik czy naprawdę zabawny dowcip. Dodatkowo aplikacja umożliwia w pełni zorganizowanie naszego dnia. Wbudowany kalendarz może posłużyć nie tylko do sprawdzenia aktualnej daty, ale do dodania specjalnie przygotowanej notatki. Umożliwi to nie zapominanie o ważnych dla nas sprawach i skuteczną organizację dnia. Aplikacja pozwala również na odbieranie wiadomości z popularnych serwisów internetowych, dzięki czemu będziemy na bieżąco z wydarzeń na świecie, wydarzeń na giełdzie np. odczytując wahania rynku czy aktualne kursy walut. Możemy także dołączyć specjalnie przystosowany aplet pogodowy, wyświetlając aktualną dla naszego rejonu pogodę.

Aplikacja jest prosta i łatwa w użyciu, a codzienna praca nie sprawi nikomu żadnych problemów.

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone