CutePDF Writer 2013 Build 116 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CutePDF Writer 2013 Build 116

Program properties
Rozmiar 4.19 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.acrosoftware.com/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 107

Opis wydawcy

Każdy z pewnością zna popularny format plików PDF. Stosuje się go m.in. do rozpowszechniania elektronicznych wydań gazet i magazynów, ale także i książek (np. ZłoteMyśli). Często wykorzystywany jest w różnego rodzaju dokumentach np. umowy zlecenie, o pracę czy dzieło. Pewnie nie raz zastanawialiśmy się jak utworzyć specjalnie przygotowany dokument PDF. Okazuje się że jest to bardzo proste, a z pomoca przychodzi nam aplikacja o nazwie CutePDF Writer.

CutePDF Writer pozwala zdalnie kreować wszelkie interesujące nas pliki dokumentów (o rozszerzeniach DOC, ODT, RTF, TXT etc.) do popularnego formatu PDF. Po instalacji oprogramowania, następuje dodanie wirtualnej drukarki (stworzonej przez program) do wszystkich zainstalowanych edytorów tekstu w naszym komputerze. Pozwala to na eksportowanie każdego istniejącego już dokumentu do formatu PDF. To jednak nie wszystko.

Dodatkowo stworzona wcześniej wirtualna drukarka, ingeruje w popularne programy graficzne czy zwykłe przeglądarki stron WWW, umożliwiając zrzucenie strony i tekstu do pliku o formacie PDF. Pozwala to na przeglądanie zawartości internetu i np. kolekcjonowaniu ciekawych dla nas artykułów, które możemy późnej eksportować do formatu PDF, a potem w wiernej kopii wydrukować lub zachować całą zawartość na dysku komputera. Aby aplikacja działa poprawnie wymaga się instalacji dodatku PS2PDF, który jest proponowany podczas instalacji CutePDF Writer.

Obsługa dodatkowej funkcji jest banalnie prosta i wymaga zaledwie kilku kliknięć myszki. Komfort płynący z pracy jest więc jednym z najlepszych w tego typu aplikacjach.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone