PDF Transformer 12.0.100.759 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PDF Transformer 12.0.100.759

Program properties
Rozmiar 392.77 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.finereader.pl/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Shareware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 106

Opis wydawcy

Kiedy w nagłym czasie musimy przerobić wszystkie dostępne dokumenty do formatu PDF, z powodzeniem przychodzi nam aplikacja firmy ABBYY, o nazwie PDF Transformer w wersji PRO. To za jej pomocą umiejętnie i sprawnie przejdziemy przez proces przekształcania aktualnych dokumentów DOC, ODT, XLS, RTF, TXT, HTML do popularnego już na całym świecie formatu PDF.

Program oferuje możliwość przekształcania dokumentów także w drugą stronę. Dzięki temu każdy dokument PDF przerobimy na zwykły format tekstowy z uwzględnieniem dołączonej grafiki (np. w przypadku plików z rozszerzeniem DOC). Aplikacja poradzi sobie z każdym dokumentem PDF, stworzonym zarówno przez Adobe, jak i inne programy umożliwiające podobne funkcje, zachowując przy tym pełny format tekstu, rozmiar czcionek i ich wielkość oraz potencjalnie rozmieszczonych obrazków.

Przy każdorazowym przekształcaniu dokumentów zostają zachowane pełne standardy wszystkich formatów, uwzględniając np. ich funkcje i możliwości (nie przeniesiemy obrazków z plików PDF do zwykłego formatu TXT). Po instalacji oprogramowanie jest w pełni zintegrowane z systemem operacyjnym i najpopularniejszymi programami służącymi do zaawansowanej edycji tekstów.

Aplikacja doskonale integruje się z pakietem Office, uwzględniając pełne formatowanie tekstu, wykorzystane tabele i styl. Każdy wygenerowany dokument jest wiernym odpowiednikiem wcześniej wykorzystywanego formatu plików. Każdy utworzony plik możemy z powodzeniem zabezpieczyć hasłem, tak by nikt nie powołany do tego, nie miał możliwości odczytywania naszych dokumentów w formacie PDF.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone