WordToPDF 2.9 (build 236) Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

WordToPDF 2.9 (build 236)

Program properties
Rozmiar 1.47 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.smile-to-me.de/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 124

Opis wydawcy

Częste problemy związane z plikami DOC i innych formatów mogą skłonić do myśli przekształcenia ich do popularnie wykorzystywanego już w urzędach miasta, formatu plików PDF (Portable Document Format). Może do tego także skłonić chęć zabezpieczenia swoich dokumentów hasłem, przed nie powołanym dostępem do nich, gdyż często mogą być to bardzo ważne dla nas dane. Jak wiemy format PDF skutecznie broni przed tego czy innego rodzaju zagrożeniem, ale sam też nie jest idealny. Jeżeli jednak podejmiemy decyzję o przekształceniu dotychczasowych dokumentów formatu DOC na PDF, z powodzeniem wykorzystamy niewielką aplikację o nazwie WordToPDF.

WordToPDF to jedna z najprostszych w obsłudze aplikacji, przeznaczonych do przekształcania dokumentów tekstowych z formatu DOC, PRN i PS (Microsoft) do popularnie używanego PDF. Podczas przekształacnia aplikacja wykorzystuje do tego celu interpreter języka PostScript (Ghostscript). Wykorzystywany więc Ghostscript musi zostać doinstalowany w celu poprawnej pracy aplikacji. Dodatkowo program WordToPDF wymaga instalacji programu Word (nawet starszej wersji).

Obsługa aplikacji WordToPDF, jest dziecinnie prosta i często ogranicza się jedynie do kliknięcia jednym przyciskiem myszy. Wygląd aplikacji jest lekki i przejrzysty, a sam program właściwie nie odczuwalny przez zasoby komputera. Wszystko to za sprawą dobrze zoptymalizowanego kodu, którym szczycą się twórcy aplikacji. Z pewnością więc uruchomiony program (także na starszych komputera), działa płynnie, a praca z nim należy do jednych z najbardziej komfortowych, w tego typu aplikacjach.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone