Avant Browser 2013 build 118 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Avant Browser 2013 build 118

Program properties
Rozmiar 3.16 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.avantbrowser.com/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 85

Opis wydawcy

Avant Browser to aplikacja przeznaczona do przeglądania stron WWW. Nie jest jednak osobno działającą aplikacją, a jedynie nakładką na Internet Explorer. Jest to jedna z najlepszych i najpopularniejszych nakładek na popularną przeglądarkę internetową.

Sama nakładka rozszerza podstawowe możliwości przeglądarki Microsoftu. Tak jak w normalnej wersji IE, jest możliwość otwierania wielu aktywnych kart jednocześnie, w oddzielnie przystosowanych do tego zakładkach. Jednym z nietypowych rozwiązań zastosowanych w przeglądarce (niedostępna funkcja w IE) jest możliwość jej kontroli, za pomocą kilku klawiszy myszy, przypisując im odpowiednią funkcję.

Avant Browser bardzo dobrze radzi sobie z różnego rodzaju reklamami lub wyskakującymi okienkami pop-up, skutecznie je blokując. Czasami jednak zdarzy się omyłkowo zablokować ważna dla nas zawartość strony. W takim przypadku skutecznie odblokujemy wyskakujące okno, klikając na zablokowaną zawartość w prawym górnym roku. Co więcej zostaniemy dokładnie poinformowani o ilości zablokowanych okienek.

Istnieje także możliwość blokowania wcześniej ustalonej wartości stron WWW, np. zablokowanie odtwarzanych dźwięków, blokowanie grafik czy animacji (pochłaniającej sporo zasobów komputera), jak również blokada wtyczki Flash, co nie jest zalecane. Sam wygląd jest prosty, lecz istnieje możliwość jego zmiany poprzez odpowiednio przygotowane do tego skórki (dostępne w internecie).

Do poprawnego działania Avant wymagana jest obecność już zainstalowanej przeglądarki Internet Explorer ( wersja IE nie może być starsza niż 5.5).

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone