GetRight 6.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

GetRight 6.5

Program properties
Rozmiar 4.74 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.getright.com/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Shareware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 110

Opis wydawcy

Znakomita i popularna aplikacja GetRight jest doskonałym narzędziem, który umożliwi nam pobieranie wszelkich rodzajów plików z sieci internetowej. Program odznacza się dużą szybkością i skutecznością działania. Jest niezwykle stabilnym akceleratorem systemu Windows.

GetRight z założenia miał być aplikacją prostą, która miała być przeznaczona dla każdego użytkownika komputerów osobistych, jak również aplikacją o bardzo złożonych i zaawansowanych funkcjach, umożliwiając dokładną kontrolę pobieranych plików i sposób ich pobierania. Takim programem właśnie jest GetRight.

Program umożliwia wznawianie wszystkich przerwanych połączenie, zarówno tych przerwanych błędnie, jak i za ingerencją użytkownika. Automatycznie uruchamia się podczas startu systemu operacyjnego i doskonale integruje się z przeglądarkami stron WWW, umożliwiając bezpośrednie pobranie plików we własnym oknie, bez konieczności używania wbudowanego menadżera np. Opery, Google Chrome, Firefoksa czy Internet Explorer.

Działanie aplikacji jest niezwykle precyzyjne i określa się je mianem demona prędkości. GetRight wszystkie aktualnie pobierane pliki dzieli na mniejsze wielkości, umożliwiając ich szybsze pobranie, a następnie po pobraniu plików, scala je w jedną całość (w takim formacie jaki był na początku). Dodatkową funkcją aplikacji jest wbudowana możliwość automatycznego wyłączenia komputera, z chwilą pobrania plików (przydatne podczas ściągania plików nocą).

Obsługa jest prosta i bezproblemowa, gdyż większość właściwych ustawień program wykonuje automatycznie, bez ingerencji użytkownika.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone