Uget 1.10.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Uget 1.10.3

Program properties
Rozmiar 3.64 MB
Wydawca
Strona internetowa http://urlget.sourceforge.net/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 93

Opis wydawcy

Jeden z najbardziej niedocenianych, a tym samym mało znanych programów przeznaczonych do pobierania wszelkiego rodzaju plików z internetu. Jest nim aplikacja o nazwie Uget, która właściwie jest bardziej popularna na systemach Linux (np. Ubuntu), niż na systemie Windows.

Program Uget doskonale radzi sobie z pobieraniem wszelkich rodzajów plików, z przeróżnych stron WWW czy serwerów FTP. Umożliwia to dzięki wbudowanym protokołom FTP oraz HTTP. Aplikacja jednak nie charakteryzuje się niczym szczególnym co wyróżniało by ją z popularnie zwanego tłumu, jednak posiada wszystkie podstawowe możliwości, służące do skutecznego i szybkiego pobierania plików z sieci.

Działanie aplikacji Uget jest bardzo stabilne i szybkie. Swoje dobre przyśpieszenie doskonale widać na aktualnie pobieranych plikach, dzięki zastosowaniu technologii służącej do dzielenia plików na mniejsze (potem program automatycznie je scala w jeden plik). Program oferuje także możliwość wznowienia wcześniej utraconego połączenia z serwerem FTP, czy plikiem bezpośrednio pobieranym ze stron WWW.

Uget jest także bardzo bezpieczną aplikacją. Umożliwia ukrywanie naszego IP, poprzez wbudowany menadżer proxy, co skutecznie chroni naszą prywatność, a my sami stajemy się anonimowi i trudni do namierzenia (teoretycznie). Sam program doskonale integruje się z aktualnie używanymi przeglądarkami stron WWW, umożliwiając pobieranie pliku we własnej strukturze.

Do niezbędnej i prawidłowej pracy programu Uget, wymagana jest biblioteka GTK+ Runtime Environment w wersji nie mniejszej niż 2.18.0. W przypadku jej nie zainstalowania, aplikacja nie przejdzie instalacji i ukarze błędną informację na temat nie posiadanych bibliotek.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone