IncrediMail 6.3.9.5274 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

IncrediMail 6.3.9.5274

Program properties
Rozmiar 11.37 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.incredimail.com/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Shareware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 119

Opis wydawcy

Bardzo często zdarzy się (w szczególności w produkcjach Hollywood) że w oglądanym przez nas filmie, bohater sprawdza wiadomości e-mail. Zazwyczaj jest to wykonywane w bardzo efektywny sposób, a sama aplikacja informuje głosowo o aktualnie otrzymanej wiadomości e-mail. Często jest to głos kobiecy, ale występuje też i rodzaj męski. Taki klient pocztowy jednak istnieje i nie jest żadną fikcją powiązaną ze światem filmów Hollywood.

Aplikacja ta nazywa się IncrediMail i jako klient pocztowy przeznaczona jest do odbierania i wysyłania elektronicznych wiadomości (e-mail) w dość odmienny i niecodzienny sposób, niż to ma miejsce w tego typu aplikacjach. W szczególności aplikacja spodoba się Paniom.

Aplikacja IncrediMail jest naszpikowana różnego rodzaju „słodką” grafiką, zwykłą czy animowaną. Stworzony przez nas e-mail może mieć za każdym razem inne tło czy tapetę. Umożliwia także wysyłanie specjalnie przystosowanych do tego emotikonów.

Wysyłanie i odbieranie wiadomości odbywa się w niecodzienny stylu. Odbiór wiadomości może być przystosowany do zgrabnie wychodzącego lokaja, który na swojej tacy trzyma naszą wiadomość e-mail, informując nas o tym głosowo. Z kolei wysyłanie wiadomości odbywa się animacją z wylatującym samolocikiem, który widać że zmierza w odległe strony, dostarczając nasza wiadomość do wpisanego adresata.

Z pewnością tego typu „bajery” mogą poprawić humor nie jednej osobie. Wszystkie gadżety są jednak dość zasobożerne i sama aplikacja wymaga dość sprawnego i dobrego komputera.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone