The Bat! 5.8.2 Home Edition Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

The Bat! 5.8.2 Home Edition

Program properties
Rozmiar 6.52 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.ritlabs.com/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Shareware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 84

Opis wydawcy

Edycja jednego z najpopularniejszych i najchętniej używanych programów została oznaczona wersją numer 5. Szybki rozwój aplikacji spowodowany jest niezwykle zaciętą konkurencją panującą na rynku klientów pocztowych, a jego głównym rywalem jest Mozilla Thunderbird. Opisywana aplikacja to The Bat! i przeznaczona jest do codziennego odbierania i otrzymywania wiadomości e-mail.

The Bat! to bardzo dobry klient pocztowy, uznawany za jeden z najlepszych i najbardziej zaawansowanych na rynku. Z kolei mimo pewnej złożoności i mnogości dostępnych ustawień, aplikacja jest prosta i łatwa w obsłudze. 

Aplikacja umożliwia obsługę wielu kont pocztowych jednocześnie, co zdecydowanie ułatwia pracę wielu osobom, posiadającym więcej niż jedną skrzynkę. Oprócz podstawowej obsługi protokołów SMTP czy POP3, program The Bat! dodatkowo obsługuje IMAP4. Aplikacja posiada także wbudowany, lecz całkiem dobry edytor HTML. Istnieje także możliwość podpięcia programów antywirusowych i antyspamowych (podczas codziennej pracy), dzięki specjalnie przystosowanym do tego wtyczką. Informuje nas także o przyszłych zdarzeniach, związanych z ważnym dla nas spotkaniem czy specjalnym wydarzeniem (dzięki wbudowanej funkcji organizera).

Program posiada zainstalowany język polski, dzięki czemu zyskuje na coraz to bardziej rozwiniętym rynku polskim, oferując swoim użytkownikom pracę w ich rodzimym języku, a to z pewnością zwiększa ich pierwotną ilość. Sama praca programu The Bat! jest bardzo stabilna i nie powoduje żadnych komplikacji oraz z pewnością jest wolna od jakichkolwiek problemów w systemie operacyjnym Windows.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone