AppRemover 3.1.5.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AppRemover 3.1.5.1

Program properties
Rozmiar 11.13 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.appremover.com/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 86

Opis wydawcy

Z całą pewnością każdy z nas posiada sporo zainstalowanych aplikacji. Jedne zazwyczaj okazują się bardziej przydatne od innych. Z kolei wybrane jednostki mogą być przez z nas po prostu zapomniane. Zdarza się także że wcześniej zainstalowane aplikacje, posiadają mnóstwo błędów, a ich deinstalacja okazuje się nie możliwa. Z pomocą w takich przypadkach przychodzą różnego rodzaju aplikacje, służące do usuwania zbędnych programów lub ich pozostałości z systemu Windows. Jednym z takich programów jest AppRemover.

AppRemover to aplikacja przeznaczona do dokładnego usuwania zainstalowanych wcześniej programów, które z różnych przyczyn nie chcą się odinstalować. Doskonale radzi sobie także ze wszelkimi pozostałościami po usuwanych programach, czyniąc się bardziej skutecznym niż zwykły deinstalator systemu Windows. 

Program automatycznie wykrywa wszystkie aplikacje zainstalowane na komputerze, oferując dwie możliwości ich usunięcia. Pierwszy z nich oferuje zwykłe usuwanie programów, w działaniu podobne do wbudowanego deinstalatora systemu Windows. Druga możliwość oferuje dokładne i pełne usuwanie aplikacji, wraz z wszelkich pozostałości po ich dotychczasowym istnieniu (np. pliki z folderami, wpisy z rejestru).

Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Z powodzeniem każdy z początkujących użytkowników komputera, poradzi sobie z jej nieskomplikowaną obsługą. Ponadto AppRemover nie wymaga instalacji i jest gotowy do pracy zaraz po ukończonym pobieraniu.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone