Game Booster 3.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Game Booster 3.4

Program properties
Rozmiar 4.53 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.iobit.com/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 87

Opis wydawcy

Aktywnie działające procesy często niewykorzystywanych programów znacząco uszczuplają wydajność samego systemu. Często też, wpływ niepotrzebnie zużywanej pamięci możemy zaobserwować poprzez niezbyt płynne działanie gier czy aplikacji. Powoduje to nie komfortową pracę z aktualnie używanym procesem.

Programów do skutecznej optymalizacji systemu Windows jest wiele, a jedne są wyraźniej bardziej skuteczne od innych. Z pewnością do skutecznych tego typu aplikacji warto doliczyć program Game Booster, który przeznaczony jest do skutecznej optymalizacji i konfiguracji istniejących już ustawień Windows, w celu znacznej poprawy wydajności ogólnej kondycji systemu.

Jak sama nazwa wskazuje, w głównej mierze przeznaczony jest do optymalizacji systemu pod kątem gier. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie aplikacji. Z wielka skutecznością poradzi sobie z naszym ulubionym programem. Pozwala to uzyskać wysoką wydajność zarówno w grach (dla których w głównej mierze przeznaczona jest aplikacja), jak i w różnego rodzaju aplikacjach.

Istnieją dwie możliwości związane w przyśpieszeniem komputera. Pierwsza jest w pełni automatyczna i pozwala aplikacji na samoczynne dobranie optymalnej konfiguracji naszego systemu. Druga z nich to możliwość manualnego doboru wszystkich dostępnych ustawień, w celu zwiększenia wydajności systemu. Z całą pewnością jedna jak i druga, odznacza się wysoką skutecznością (odczuwalną w działaniu) i przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników komputera.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone