Disk Checker 3.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Disk Checker 3.3

Program properties
Rozmiar 1.41 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.rssoftlab.com/
Data wydania 24.10.2011
Licencja Shareware
Data wysłania 24.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 109

Opis wydawcy

Każdy z użytkowników komputera, z całą pewnością przechowuje na dysku cenne i prywatne informacje, często dane. Mogą to być różnego rodzaju dokumenty, zdjęcia czy filmy. Wszystko co ma w naszych oczach wartość, jest cenne i z pewnością potrzebne. Często jednak w wyniku awarii dysku, istnieje możliwość starty wszystkich zebranych tam danych. Dobrze więc jest nie dopuścić do awarii, konserwując i diagnozując sprawność naszego dysku twardego. W przypadku gdy nie mieliśmy możliwości by zapobiec utracie danych, dobrym rozwiązaniem było by przezorne tworzenie (co jakiś czas) kopii bezpieczeństwa wszystkich cennych dla nas plików.

Aplikacja Disk Checker jest niewielkim narzędziem przeznaczonym do sprawdzenia ogólnej kondycji dysków twardych zainstalowanych w komputerze, oraz wykonania pełnej diagnostyki w celu uniknięcia przykrych konsekwencji, związanych z utratą danych (poprzez uszkodzony dysk twardy). Umożliwia także dokładne odwzorowanie obrazu plików i wykonanie ich kopii, którą z powodzeniem nagramy na płytę CD/DVD (w zależności od wielkości danych).

Program wykorzystywany jest również do innych urządzeń, także przenośnych (stacja dyskietek, urządzenia USB, ZIP etc.). Wykorzystuje się go analogicznie do sposobu w jakim sprawdzamy sprawność dysku twardego komputera.

Disk Checker jest niezwykle prosty i łatwy w obsłudze, przeznaczony dla wszystkich użytkowników komputera, bez względu na poziom wiedzy informatycznej. Prezentowana aplikacja jest jedynie próbną wersją przeznaczoną na okres użytkowania, nie więcej niż 30 dni.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone