VLC media player 2.06 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

VLC media player 2.06

Program properties
Rozmiar 19.53 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.videolan.org/vlc/
Licencja Freeware
Data wysłania 25.10.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 179

Opis wydawcy

VLC Media Player to wielofunkcyjny, wszechstronny i, co najważniejsze, całkowicie darmowy odtwarzacz multimediów. Stworzony i wydany przez VideoLAN Organization, pozwala on na odtwarzanie praktycznie wszystkich obecnie używanych formatów audio i video, bez potrzeby instalowania dodatkowych kodeków. Dodatkową funkcją jest bezproblemowe odtwarzanie dysków DVD, wykonywanie zrzutek z odtwarzanych plików i dostępność zarówno dla Windows, jak i Linuxa czy Mac OS.

VLC Media Player to oparty na technologii Open Source wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny. Jego najistotniejszą zaletą jest możliwość odtwarzania wszystkich formatów video i audio bez potrzeby instalowania dodatkowych kodeków. Radzi sobie także bez najmniejszych problemów z odtwarzaniem DVD, niezależnie od tego, czy jest to płyta w napędzie, czy też jej obraz. 

Oprócz odtwarzania VLC Media Player oferuje także szereg dodatkowych funkcji, od standardowych, takich jak regulowanie synchronizacji napisów z dźwiękiem czy dźwięku z obrazem, poprzez szerokie możliwości manipulowania obrazem (kontrast, nasycenie, odwrócenie barw, obracanie czy wyostrzenie, usuwanie przeplotu etc.) po wykonywanie zrzutów z aktualnie odtwarzaniego pliku i zapisywanie ich na dysku oraz konwersję plików na inne formaty.

Całość obsługuje się za pomocą prostego i przejrzystego interfejsu, wyposażonego w bogaty plik pomocy (dostępny tylko online, wraz z encyklopedią mu poświęconą). Podsumowując, VLC Media Player należy zasłużenie uznać za najlepszy odtwarzacz multimedialny dostepny obecnie na rynku.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone