PC Sleep 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PC Sleep 2.1

Program properties
Rozmiar 0.75 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.pc-sleep.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 25.10.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 366

Opis wydawcy

Windows jest wyposażony w wiele funkcji. Jednakże nawet przy swojej wszechstronności, brak mu jednej, istotnej dla użytkownika funkcji: wyłączenia komputera automatycznie po określonym czasie. Niewielki, darmowy PC Sleep w prosty i bezproblemowy sposób zapewnia ta funkcjonalność.

Jest to niewielki program autorstwa Nate Vernieu, który umożliwia użytkownikowi zaprogramowanie komputera tak, by wyłączył się po okreslonym czasie. Jest to jego podstawową funkcją, ale nie jedyną. Program pozwala oprócz wyłączenia komputera zaprogramować także przejście w stan czuwania, stan hibernacji, wylogowanie użytkownika czy restart systemu. Użytkownik ustawia to na dwa sposoby: albo wyłączenie się o okreslonej godzinie, albo po upływie określonego czasu. Interfejs jest banalnie prosty i przejrzysty, a program działa niezawodnie i bez najmniejszego zarzutu. W momencie uruchomienia odliczania do wyłączenia (bądź którejkolwiek z innych opcji) wyświetla czas pozostały do wykonania wybranej akcji, jak i umożliwia w każdym momencie jej anulowanie i ustawienie od nowa odliczania.

Instalacja programu wymaga środowiska .NET autorstwa Microsoft. Wprawdzie strona programu informuje, iż działa on wyłącznie w oparciu o wersję 1.1, PC Sleep 2.1 bezproblemowo instaluje się i działa także przy nowszych wersjach .NET.

Podsumowując, ten wręcz banalny programik jest nieodzowny dla każdego użytkownika dbającego o pobór prądu i odpowiednią ilość snu. Koniec z wyczekiwaniem na niekończące się pobieranie gigabajtowych plików czy gier: ustawiasz koniec odliczania w PC Sleep, włączasz program i po kłopocie!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone